HEKİM CAN ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

İşyeriHekimi

İş Güvenliği Uzmanı

İşe giriş muayenesi
Firmanızda yeni işe başlayacak çalışanlarınızın işe girişi için istediğiniz tüm tetkikler ve işe giriş sağlık raporu hızlı ve ekonomik şekilde hazırlanmaktadır.

Risk analizi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

(İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü) tarafından yetkilendirilen ortak sağlık ve güvenlik birimimiz Eskişehir ve çevre illerde iş sağlığı ve güvenliği alanında işletmelere sürdürülebilir çözümler sunmakta, çalışanların işe giriş muayene raporlarını düzenlemekte, apartman ve işyerlerinde risk analizlerini, acil durum eylem planlarını hazırlamakta, güncel mevzuata uygun şekilde işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı hizmetleri yürütmektedir.

HEKİM CAN ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ, 2006 yılından bu yana işyeri hekimliği yapmakta olan Dr. Gültekin CAN tarafından, Eskişehir ve çevre illerinde iş sağlığı ve güvenliği alanında sürdürülebilir çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur.

Çalışanların işe girişlerinde işe uygun olup olmadığının fizik muayene ve işyeri hekiminin gerekli gördüğü tahlillerle değerlendirildiği ‘İŞE GİRİŞ MUAYENE FORMU’ tarafımızdan düzenlenmektedir.

İşyerlerinde güncel mevzuata uygun şekilde İşyeri hekimliği hizmetleri verilmektedir. (20 Temmuz 2013 tarih ve 28713 sayılı Resmi gazete)

İşyerlerinin tehlike sınıflarına uygun A sınıfı, B sınıfı ya da C sınıfı İş Güvenliği Uzmanımız tarafından güncel iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uygun şekilde sürdürülebilir iş güvenliği sistemi kurulmakta ve yürütülmektedir. (29 Aralık 2012 tarih ve 28512 sayılı Resmi gazete)

İşyerlerindegüncel mevzuata uygun şekilde İşyeri Hemşireliği / yardımcı sağlık personeli hizmetleri verilmektedir. (20 temmuz 2013 tarih ve 28713 sayılı resmi gazete)

Apartman ve işyerlerinde risk analizi ve raporlanması, acil durum eylem planı, çalışanların iş güvenliği eğitimleri ve sertifikasyonu ve çalışanların sağlık raporları düzenlenmektedir. (29 Aralık 2012 tarih ve 28512 sayılı Resmi gazete)

Firmanızın bu yöndeki ihtiyaçları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

HEKİM CAN ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ
HEKİM CAN ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.