ParsTech Yazılım Otomasyon Sistemleri

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

ParsTech ailesinin kurumsallaşma temellerini 2020 yılının ilk günlerinde attık ve Parstech – Yazılım & Otomaston Sistemleri olarak müşterilerimize hizmet vermeye başladık. Samsun merkezli olan ve Eskişehir de bir şubesi bulunan firmamız ülkemizin ve dünyanın dört bir yanında yer alan firmalara özel yazılım çözümleri üreterek başarılarınıza öncülük etmeye devam ediyor.

Dijitalleşmenin hızı nedeniyle firmaların çağa ayak uydurması ve pazarda kendilerine yer bulması oldukça önemli. Bu noktada ürettiğimiz yazılım çözümleriyle müşterilerimizi dijital dünyaya kolayca adapte ediyor, başarılarına gururla katkı sunuyoruz. Resmi açılışımızı yaptığımız 2020 Mart ayından bu yana, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisine rağmen müşterilerimize sunduğumuz üstün hizmet ile %400 büyüme kaydettik.

2020 Haziran ayı itibarıyla kafe, restoran gibi hizmet veren işlemler için ürettiğimiz yazılım çözümleri ile mobil cep telefonlarından temassız ulaşabilecekleri menüler geliştirdik. Bu sayede hem müşterilerin menülere temas etmeden ulaşmasını sağladık hem de içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte daha da önemi artan işletmelerin hijyen ortamına katkı sunduk. Geliştirdiğimiz bu sistemi global pazarlar da dahil olmak üzere 800’den fazla işletmeye sunarak hem işletmelerin hem de müşterilinin memnuniyetiyle sonuçlandırdık. Sektörlerin ihtiyaç duydukları analiz ettiğimizde bu sistemi devamlı olarak bir adım ileri taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyor ve tüm sektörlere entegre etmeyi hedefliyoruz.

ParsTech Yazılım Otomasyon Sistemleri
ParsTech Yazılım Otomasyon Sistemleri

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.