Pınar Sezer | Eskişehir Avukat

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Avukat Pınar Sezer, 1993 Yılı Balıkesir doğumludur. Lise öğrenimini Balıkesir Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamlayan Av. Pınar Sezer, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazanmış ve 2016 yılında üniversiteden mezun olmuştur. Avukatlık Stajını Eskişehir Barosu’na bağlı olarak SRN Hukuk bünyesinde yapmıştır. Stajını tamamlamasının ardından kurduğu Hukuk bürosunda Eskişehir Barosuna bağlı olarak avukatlık yapmakta ve Eskişehir Barosu CMK servisinde aktif görev almaktadır.

Av. Pınar Sezer Eskişehir Barosu Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu üyesidir. Gençlik meclisi olarak düzenledikleri çeşitli faaliyetlerde ve eğitimlerde görev almaktadır.

Birleşmiş Milletler ve Avrupa Konseyi de dahil olmak üzere birçok eğitim programını başarıyla tamamlayan Av. Pınar Sezer eğitimin ve öğretimin ömür boyu süren bir deneyim olduğu düşüncesiyle Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde 2. Üniversitesini okumaktadır.

Av. Pınar Sezer kurduğu avukatlık bürosuyla Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Tazminat Hukuku, İcra ve İflas Hukuku başta olmak üzere birçok hukuk alanında avukatlık faaliyeti yürütmektedir.

Avukat-müvekkil ilişkileri karşılıklı güven esasına dayanır. Av. Pınar Sezer hukukun ve avukatlık mesleğinin hak arama özgürlüğünün en önemli güvence mekanizması olduğu bilinciyle, Avukatlık mesleğinin temel mesleki ilkelerine son derece hassas yaklaşmaktadır. Avukat-müvekkil arasındaki güvene, şeffaflığa, dürüstlüğe ve sır saklamaya önem veren Av. Pınar Sezer avukat-müvekkil ilişkilerini de bu temel mesleki ilkeler üzerine kurmaktadır.

Pınar Sezer Eskişehir Avukat
Pınar Sezer Eskişehir Avukat

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜRÜNLERİMİZ

Henüz bir ürün eklenmemiş

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.